Mgr. Pavel Jedlička

Mgr. Pavel Jedlička

Externí lektor

Pavel Jedlička je lektorem kurzů pro řidiče již 18 let. Působí jako instruktor  a hlavní metodik odborných vzdělávacích programů v oblasti řízení vozidel všech kategorií. Specializuje se především na kurzy bezpečné a defenzivní jízdy a školení řidičů referentů skupiny B.

Ve společnost S-Drive s.r.o. navíc zodpvídá za propagaci, přípravu a digitalizace výukových a obchodních materiálů, realizaci kurzů a vzdělávacích programů defenzivní jízdy, ekonomické a ekologické jízdy, bezpečné jízdy, referentské školení skupiny B, profesní školení skupiny C+D a vzdělávání řidičů ZZS ČR. Jeho pole působnosti je také v odpovědnosti za kvalitu a provedení kurzů a prezentací.

Články tohoto lektora

Bezpečná vzdálenost

Bezpečná vzdálenost je jeden z nejdůležitějších principů bezpečné jízdy. V situaci, kdy řidič musí vozidlo rychle zabrzdit, potřebuje jeho mozek na reakci určitou dobu.

23.7.2017 Celý článek

Kamion v protisměru – co teď?

Už jste si někdy zkusili představit scénu jako z hororu? Jedete po pěkné široké silnici, cesta ubíhá a najednou se proti vám vyřítí kamion. Co se zdá být scénou z filmu, se bohužel i na našich komunikacích může stát skutečností.

20.1.2017 Celý článek

Brzdná dráha

Víte, co vás dělí od pohodové jízdy, sešlápnutí brzdy, nárazu, nebo včasného zastavení? Tím co rozhodne je reakční a brzdná doba. Každý řidič znát faktory, které ji zásadně ovlivňují.

31.10.2016 Celý článek