Testování pneumatik Bridgestone

Testování pneumatik Bridgestone

Ve dnech 20. – 22.3. u nás na polygonu s-drive probíhá představení a testování pneumatik společnosti BRIDGESTONE, zastoupená výhradním zástupcem, firmou Bridgestone CR, s.r.o.. První den této velkolepé akce si nejprve novináři vyzkoušeli  nástrahy tratě a velkou kvalitu zde testovaných pneumatik Bridgestone Turanza T005.

Bezpečná jízda

Kurz bezpečné jízdy je zaměřený na techniku zvládnutí vozidla v krizové situaci. Účastník kurzu poznává své osobní schopnosti, možnosti svého vozidla, prvky aktivní a pasivní bezpečnosti.

Detail kurzu

Na konci prvního dne, také proběhla driftérská exhibice s drift taxi a i zde se mohli všudy přítomní přesvědčit, že pneumatiky Bridgestone zvládnou i takto extrémní zátěž. Druhý a třetí den je určen pro obchodní zástupce této značky, která je leadrem na trhu s pneumatikami. Během celé akce probíhá v interiérech polygonu, soutěž na simulátoru „Poraz Stiga“ a u této příležitosti se účastníci mohou občerstvit u bohatého rautu, který připravila místní firma Express catering. Akce se velmi povedla, posuďte sami ve foto galerii.

Také by vás mohlo zajímat

Za volantem po šedesátce?

Schopnost řídit auto i jejich udržení je zcela individuální, tedy i váš sedmdesátiletý tchán může být kompetentní účastnit se provozu, zatímco o dvacet let mladší řidič bude mít velké potíže.

22.3.2018 Celý článek