Rok 2017 na Polygonu S-Drive

Rok 2017 na Polygonu S-Drive

Rok 2017 na našem polygonu S-Drive byl skutečně nabitý. Našimi kurzy za celý rok prošlo přes 2500 řidičů, kteří strávili výcvikem přes 15 000 hodin. Podívejte se, co ostatního se u nás dělo kromě samotného školení.

V Kriterium Polygon Cup 2017 se utkali jezdci na trase dlouhé 33 km.

Několik dní poté polygonem zavládl zvuk motorů z tréninku závodníků, na který navázaly závody Czech Real Road Racing klubu.

Neuvěřitelným zážitkem byl také poslední letní závod RD5 Westlake Drift Challenge. Podívejte se na video zde.

Motorová klání u nás zkraje podzimu vystřídala romantická svatba. Nevěříte, že svatba na polygonu může být jako z pohádky? Přesvědčte se sami! 🙂

15 Mustangů? Na Driving Course od Ford Mustang Academy AUTO IN Performance se u nás na polygonu proháněly na mokrém povrchu i ve vodních překážkách.

A to nebylo všechno! Rally Hradec Králové, team building manažerů, soutěž o nejlepšího řidiče autobusu Evropy nebo zážitek v supersportu, to je jen ochutnávka. I v novém roce se s námi nebudete nudit. Sledujte náš blog, aby vám neunikla žádná novinka z Polygonu S-Drive.

Také by vás mohlo zajímat

Rally HK a mnoho dalšího

Minulý týden u nás bylo opravdu na pilno. Měli jsme tu čest hostit hned několik akcí, a to v čele s parádní show Rally Hradec Králové, poté školou driftu a neposledně den se Super Cars.

29.10.2017 Celý článek

Driving Course AUTO IN

Dnešní Driving Course od Ford Mustang Academy AUTO IN Performance u nás na polygonu. Na video k shlédnutí 15 různých vozů Ford Mustang vč. originálního pozdravu od Martina Dejdara.

13.10.2017 Celý článek