Finále Regulovčík roku 2016

Finále Regulovčík roku 2016

Celorepublikové klání o titul nejlepšího regulovčíka roku 2016 pořádné Dopravní policií Ministerstva vnitra proběhlo 10.9.2016 na polygonu. Finále se účastnilo 28 policistů, kteří postoupili z prvních dvou míst v krajských kolech. Ve finále je odstartovala praktická ukázka řízení dopravy. Policisty čekala jedna z největších křižovatek v Hradci Králové U Milety.

Po přesunu na Polygon S-Drive obdrželi účastníci soutěže test ze znalostí pravidel. Posledním z hodnocených úkolů, byl měřený závod vytyčené trati areálu Dopravního výcvikového centra S-Drive, v kterém, šlo o čas a zároveň plnění několika úkolů. Jízda s policejní Octavií „na zrcátka“, zastavení na přesnost a běh ke stanovišti s laserovými samopaly, kde na policisty čekala „ostrá“ střelba na cíl. K celkovému času z jízdy se přičítaly trestné body za chyby, které mohly nastat ve slalomu, zastavení na přesnost, střelbě, jízdě na zrcátka po předu i pozadu, či parkování na přesnost.

Vítězný policista, předvedl nejrychlejší jízdu, ale zároveň ukázku skvělé techniky ovládání vozidla při bezchybné jízdě. Finále a vyhlášení soutěže sledoval ředitel dopravní policie plk. Ing. Tomáš Lerch a zástupci médií.

Také by vás mohlo zajímat

Rally HK a mnoho dalšího

Minulý týden u nás bylo opravdu na pilno. Měli jsme tu čest hostit hned několik akcí, a to v čele s parádní show Rally Hradec Králové, poté školou driftu a neposledně den se Super Cars.

29.10.2017 Celý článek