délka kurzu
6 hodin
kde kurz proběhne
Na polygonu
typ kurzu
Profesní kurz
občerstvení
Ano

Co od kurzu očekávat?

PřežijTo! je náš unikátní kurz spojující zásadní témata zvyšující šanci přežití na silnicích. Jedinečná kombinace defenzivní a bezpečné jízdy ve spojení s první pomocí zlepšuje znalosti a dovednosti řidičů v život ohrožujících stavech. Celodenní 6 hodinový program je rozdělený na několik částí obsahujících stejné množství teorie a praxe.

Nejen o první pomoci

V průběhu dne se dle přesného harmonogramu prolíná a střídá při teoretických i praktických aktivitách. Podle vašich požadavků a místa konání nabízíme 2 základní varianty – kurz kde kombinujeme především tréning krizových situací za volantem a první pomoc se odehrává v našem Dopravním výcvikovém centru v Hradci Králové nebo kurz, se kterým přijedeme kamkoliv za vámi, kde z pohledu řidičských schopností je hlavním tématem defenzivní jízda a první pomoc.

Způsob výuky

Při teorii se velice zajímavou formou, plnou reálných autentických videí jak na silnicích, tak při záchraně lidského života, dozvíte to zásadní a především na tyto informace navážete prakticky. Náplň řidičské části najdete v sekcích Defenzivní a Bezpečné jízdy. První pomoc si vyzkoušíte při dvou odlišných modelových situacích, které jednotliví účastníci zažijí z pohledu zachránce i zraněného.

Výhody pro život

Pomoc sobě i druhým v situaci kdy se kdekoliv, nejen na silnici, někdo zraní, by měla být snaha každého dobrého člověka i mimo zákonnou povinnost o poskytnutí první pomoci. Je lépe se v takové situaci neocitnout, ale když nastane, je nejplatnějším zachráncem ten, který nejen teoreticky, ale i prakticky trénoval. Výhody řidičského rozvoje najdete v sekcích kurzů defenzivní a bezpečné jízdy.

Po absolvování kurzu PřežijTo! již nebudete laický záchranář ani řidič samouk.

 

Profil absolventa

Absolvent kurzu získá teoretický základ a praktické dovednosti z oblasti defenzivní jízdy, zejména

  • řidičské dovednosti z defenzivní a bezpečné jízdy,
  • jednoduché, jasné a použitelné postupy při záchraně života dle nejnovějších světově uznávaných standardů,
  • sebepoznání z pohledu chování v nestandardní situaci,
  • zážitek, který se hluboce zapíše do vašeho povědomí.

Online rezervace

vyberte délku kurzu

  • Defenzivní jízda
    4 720 Kč
Datum Čas Lektor Místo Obsazená místa Cena s DPH Rezervace
Datum Čas InstruktorPP Živě MístoPolygon Hradec Králové Obsazená místa Cena 4 720 Kč Rezervovat