Blog

Za volantem po šedesátce?

Schopnost řídit auto i jejich udržení je zcela individuální, tedy i váš sedmdesátiletý tchán může být kompetentní účastnit se provozu, zatímco o dvacet let mladší řidič bude mít velké potíže.

22.3.2018 Celý článek

Rally HK a mnoho dalšího

Minulý týden u nás bylo opravdu na pilno. Měli jsme tu čest hostit hned několik akcí, a to v čele s parádní show Rally Hradec Králové, poté školou driftu a neposledně den se Super Cars.

29.10.2017 Celý článek

Driving Course AUTO IN

Dnešní Driving Course od Ford Mustang Academy AUTO IN Performance u nás na polygonu. Na video k shlédnutí 15 různých vozů Ford Mustang vč. originálního pozdravu od Martina Dejdara.

13.10.2017 Celý článek

Svatba na polygonu

Věděli jste, že se u nás na polygonu konají i svatby? Svoje „Ano“ si u nás nedávno řekli svatebčané, kteří jsou vášnivými příznivci motoristiky.

2.10.2017 Celý článek

Bezpečná vzdálenost

Bezpečná vzdálenost je jeden z nejdůležitějších principů bezpečné jízdy. V situaci, kdy řidič musí vozidlo rychle zabrzdit, potřebuje jeho mozek na reakci určitou dobu.

23.7.2017 Celý článek

Školení kamiónů Cemex

Záznam z kurzu bezpečné jízdy S-Drive prováděné na našem polygonu pro řidiče společnosti Cemex. Řidiči si během kurzu vyzkoušeli především, jak zvládat krizové situace při smyku zadní nápravy.
 

30.4.2017 Celý článek

Kamion v protisměru – co teď?

Už jste si někdy zkusili představit scénu jako z hororu? Jedete po pěkné široké silnici, cesta ubíhá a najednou se proti vám vyřítí kamion. Co se zdá být scénou z filmu, se bohužel i na našich komunikacích může stát skutečností.

20.1.2017 Celý článek

Brzdná dráha

Víte, co vás dělí od pohodové jízdy, sešlápnutí brzdy, nárazu, nebo včasného zastavení? Tím co rozhodne je reakční a brzdná doba. Každý řidič znát faktory, které ji zásadně ovlivňují.

31.10.2016 Celý článek